Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

Twórcze zabawy rozwijające wrażliwość zmysłową u dzieci.

 

     Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku od 2 do 6 lat (w grupach wiekowych) ich celem jest stymulacja zmysłów poprzez wykorzystanie twórczych materiałów.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 min. i może w nich uczestniczyć rodzic bądź opiekun.

W przypadku dzieci młodszych obecność dorosłego opiekuna jest konieczna .

Zajęcia bazują na tzw. Twórczym brudzeniu się, sporządzamy wiele mas plastycznych które wykorzystujemy do zagniatania, wdeptywania, układania… itp.

Koszt: 80,00 zł (m-c, w tym 4 spotkania)

 

Prowadzące: Anna Krzempek (www.ceir.pl) i Olga Gola (www.ceir.pl)

(Grupa max 10 os.)

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.centrumterapii.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.