Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

       Nauka gry na pianinie to wspaniała przygoda z muzyką od najmłodszych lat. Zajęcia adresowane są dla dzieci uzdolnionych muzycznie. Celem zajęć jest praca nad rozwojem muzykalności i zdolności muzycznych, rozwijanie twórczego myślenia i działania oraz przygotowanie do dalszej edukacji muzycznej. Nauka gry na instrumencie oparta jest o sprawdzony program nauczania, który umożliwia już nawet 4-latkom opanowanie czytania nut i samodzielnej gry na pianinie. Zajęcia odbywają się w systemie indywidualnym nauczyciel - uczeń, dwa razy w tygodniu po 15 minut, a tempo pracy jest dostosowane do możliwości i indywidualnych umiejętności dziecka.  

 

 

 

               DSC_0024.JPG     DSC_0031.JPG     DSC_0037.JPG

 

               DSC_0051.JPG     DSC_0063.JPG     DSC_0072.JPG

 

               DSC_0003 (Copy).JPG    DSC_0010 (Copy).JPG      DSC_0081 (Copy).JPG

 

               DSC_0092 (Copy).JPG    DSC_0139 (Copy).JPG      DSC_0170 (Copy).JPG

 

               DSC_0225 (Copy).JPG    DSC_0266 (Copy).JPG

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.centrumterapii.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.