Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

Animacje na weselach, komuniach, urodzinach

 

    Na listach gości niemal zawsze pojawiają się dzieci. Wówczas Rodzice stają przed dylematem czy zabrać dziecko ze sobą czy może znaleźć mu opiekę? Niewątpliwie dzieci dodają uroczystościom mnóstwo uroku i radości. Jak sprawić, by Rodzice mogli swobodnie potańczyć i porozmawiać, a dzieci nie nudziły się? Nasi Animatorzy w profesjonalny i kreatywny sposób zagospodarują dzieciom czas, sprawiając, że o Waszej uroczystości będzie się jeszcze długo rozmawiać (tylko pozytywnie!)

 

Kto, komu, co, gdzie i kiedy?

 

    Na weselu, komuni czy urodzianach dobra zabawa dla Gości niemal murowana! Co jednak zrobić, gdy nasz mały skarb bez przerwy chce się z nami bawić, tańczyć i podrzucać balonem a my pragniemy swobodnie oddać się zabawom, rozmowom itp. ? Najprostszym sposobem są animacje. Wydzielony kąt sali bądź najlepiej osobne pomieszczenie, które dzięki animatorom przerodzi się w kolorową salę zabaw dla dzieci, tworzy miejsce, w którym żadne dziecko się nie nudzi.

Trzy Animatorki – wykwalifikowane nauczycielki zapewnią dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym moc radości, sporą dawkę dobrej, twórczej zabawy!

W ofercie między innymi:

  • Bańki mydlane,
  • Malowanie twarzy antyalergicznymi farbami
  • Modelowanie balonów
  • Zabawy z chustą animacyjną
  • Bum Bum Rurki - muzykowanie za pomocą kolorowych rurek
  • Gry i zabawy, konkursy z nagrodami
  • Zabawy plastyczne, sportowe, taneczne, kreatywne

    Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkie materiały, zabawki, pomoce, nagrody organizujemy my!

Idąc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom stworzyliśmy ofertę rozszerzoną, która zawiera dmuchańce! Jeśli chcesz, by dzieci mogły się bawić i jednocześnie zażywać świeżego powietrza ta oferta jest dla Ciebie. Do wyboru dmuchany zamek do skakania lub suchy basen z kolorowymi piłeczkami.

Zadowolone Dziecko to zadowolony Rodzic, zadowoleni Goście – to zadowoleni organizatorzy!

 

Jesteśmy w stanie również  zorganizować uroczystość pierwszej komuni świetej, jak i urodziny dziecka. To wszystko w naszym budynku CETIR.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać telefonicznie, bądź bezpośrednio w placówce.

 

 

URODZINY W STYLU PIRACKIM 

 

DSC_0344 (Copy).JPG     DSC_0357 (Copy).JPG     DSC_0359 (Copy).JPG

 

DSC_0362 (Copy).JPG     DSC_0365 (Copy).JPG     DSC_0374 (Copy).JPG

 

DSC_0380 (Copy).JPG     DSC_0384 (Copy).JPG     DSC_0386 (Copy).JPG

 

DSC_0394 (Copy).JPG     DSC_0406 (Copy).JPG     DSC_0414 (Copy).JPG

 

DSC_0428 (Copy).JPG     DSC_0437 (Copy).JPG     DSC_0459 (Copy).JPG

 

DSC_0468 (Copy).JPG     DSC_0506 (Copy).JPG     DSC_0509 (Copy).JPG

 

DSC_0526 (Copy).JPG     DSC_0532 (Copy).JPG     DSC_0537 (Copy).JPG

 

22     23 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.centrumterapii.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.