Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

Akademia Sportu - Kuźnia Talentu   to inicjatywa skierowana do dziewcząt i chłopców w wieku od 3 do 10 lat, której głównym zadaniem jest odwrócenie uwagi od świata wirtualnego w którym rządzą tablety, smartfony i komputery.

 

Celem zajęć jest wyrobienie nawyku aktywności ruchowej od najmłodszych lat, który będzie procentował w następnych latach w wieku rozwojowym każdego dziecka. Akademia to wszechstronny rozwój Twojego dziecka a nie zamykanie się na jedną dyscyplinę sportu.

 

Dziecko na naszych zajęciach poprzez liczne gry i zabawy oraz ćwiczenia koordynacyjne rozwija swoją motorykę a także zdobywa podstawowe umiejętności techniczne z dyscyplin sportowych takich jak koszykówka, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, lekkoatletyka, gimnastyka ale przede wszystkim dobrze się bawi ze swoimi rówieśnikami.

Dodatkowo podczas zajęć stosujemy słownictwo i nazewnictwo w języku angielskim, dziecko przy okazji utrwala podstawowe słowa i zwroty w obcym języku.

Pedagogiczne podejście i  poczucie bezpieczeństwa Twojego dziecka na zajęciach to PRIORYTET naszych zajęć.

Praca z dziećmi to nasza PASJA,  która przekłada się na uśmiech Twojego dziecka a zarazem rozwój sprawnościowy oraz relacyjny z innymi dziećmi.

 

 

 

 

Cennik:

Zajęcia sportowe – Akademia Sportu Kuźnia Talentu 

1 zajęcia – 15 zł  + 10 zł stałej opłaty raz w miesiącu (płatne po miesiącu)

 

 

Zajęcia prowadzą:

Zajęcia sportowe- Piotr Dąbkowski , Klaudia Matonog, Łukasz Morcinek,

 

 

PRZYJDŹ PRZEKONAJ SIĘ CZY WARTO- NAJLEPSZĄ ODPOWIEDZIĄ JEST UŚMIECH TWÓJ I TWOJEGO DZIECKA. POSTAW NA JAKOŚĆ, WSZECHSTRONNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE.

 

 

               1     2     3      

 

               4     5     6

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.centrumterapii.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.