Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

PIKNIK RODZINNY

 

piknik rodzinny

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę 26 sierpnia na pożegnanie wakacji wraz ze Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju. Zabawę zaczynamy punktualnie o godzinie 14.00, na terenach zielonych znajdujących się przy hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach – Zdroju, i bawimy się do 18.00.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji dla wszystkich dzieci uczestniczących w pikniku, w tym:

  • dmuchańce,
  • WIOSKA SPORTU,
  • baloniada,
  • fotobudka,
  • mały festiwal kolorów,
  • malowanie twarzy
  • i wiele więcej.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny a dla uczestników przewidziany jest poczęstunek, pamiątkowe koszulki oraz medale za uczestnictwo (ograniczona ilość). 

 

Organizatorzy:

 

CETIR Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach - Zdroju.

SZKOLENIE  "SENSO-ZABAWA"

 

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na szkolenie "Senso-zabawa, czyli praktyczne zastosowanie plastyki zmysłowej".

Więcej informacji dostępnych na poniższym plakacie,

bądź w wydarzeniu utworzonym na Facebooku : https://www.facebook.com/events/1383146465086473/

 

 

plakat.jpg

 

 

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT ! 

 

17909150_143313392870609_2120085147_n.png

 

 

 

 

OGŁOSZENIE

 

Informujemy, iż z dniem 01.03.2017 roku ruszyła rekrutacja do naszego przedszkola oraz szkoły na rok szkolny 2017/2018. 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronach internetowych przedszkola oraz szkoły. Istnieje możliwosć wypełnienia dokumentu online bądź pobrania go i dostarczenia do budynku placówki. 

 

 

Przedszkole Niepubliczne CETIR http://www.klubmaluszka.info/

 

CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi http://www.szkola.cetir.pl/

 

KOLĘDOWANIE

 

 

Tydzień temu 11 stycznia 2017 r. odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu przedszkolaków i uczniów szkoły. Poniżej przedstawiamy krótki zapis tego wydarzenia. Podczas koncertu wystąpiły także dzieci, które uczęszczają do naszej placówki na zajęcia dodatkowe z pianina. Dziękujemy bardzo organizatorce Pani Agnieszcze Taut za perfekcyjne przygotowanie Wszystkich wystepów i za liczną obecność zaproszonych gości.

 

 

 

 

 

 

««« [1] [2] [3] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.centrumterapii.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.